KONST / Litografier / Färglitografi 12994068
*
nr 1299 4068
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 172/250. Motivet: 47x75 cm
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 januari 2020
kl 20:34:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/12 22:38:59
1
250 kr
5/1 16:16:40
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mats Norryd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mats norryd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mats Norryd
nr 1299 4068
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 172/250. Motivet: 47x75 cm
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 januari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/12 22:38:59 | 1 | 250 kr |
5/1 16:16:40 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Mats Norryd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mats norryd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09